MA ROBOMATIK
ul. Mydlana 1
51-502 Wrocław
tel. +48 608 508 804
e-mail: amirek@robomatik.com.pl

Oferta

                Firma MA Robomatik specjalizuje się w sprzedaży serwerów oraz rozwiązań storage  jak również rozwiązań sieciowych takich producenów jak: IBM, HP, Dell, Cisco, NetApp, APC,VmWare.Ponieważ liczy się dla nas marka i najwyższa jakośc, dlatego w naszej ofercie znajdują się najbardziej znani producenci w branży.Służymy Państwu doradztwem i fachową wiedzą.Staramy się aby nasze rozwiązania spełniały oczekiwania Klienta zarówno pod kątem merytorycznym jak i finansowym.Jesteśmy elastyczni w kwesii negocjowanych kontraktów, zależy nam na długofalowej współpracy a nie jednorazowym "dealu".Dlatego nasze rozwiązania staramy się doposaować do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby były "szyte na miarę". Zakupione u nas rozwiązanie możemy dostarczyc w pełni skonfigurowane naszym transportem, zainstalować i skonfigurować u klienta na miejscu, jak również dostarczyć sam produkt , decyzja należy do Państwa.

               Na stronie znajdziecie Państwo jedynie wybrane pozycje producentów serwerów i storage, które wydały nam się godne uwagi, lub są akurat w promocji, gdyż nie mamy złudzeń iż oprócz markowego sprzętu, popartego najwyższą jakością, liczy się cena.
Dlatego staramy się aby nasze oferty były atrakcyjne cenowo.Oczywiście posiadamy w ofercie pełne portfolio( ponad 3 000 pozycji) przedstawionych producentów, a ofertę na dowolny produkt z ich  portfolio chętnie przedstawimy na życzenie.
Nasza oferta jest kompleksowa, począwszy od przedstawienia propozycji poprzez negocjacje, projekt aż do instalacji i wdrożenia zakupionego u nas rozwiązania.
Zaproponujemy Państwu nowe rozwiązanie systemu, jak również rozbudowę instniejących zasobów IT klienta.

              Oferta nasza obejmuje nie tylko rozwiązania serwerowe i storage, ale również dostawy kompuerów osobistych i notebooów takich producentów jak; Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu, drukarek, ploterów  i peryferii: HP, Lexmark,Xerox, OKI oraz oprogramowania: Microsoft, Adobe, Autodesk, VMware, Symantec, CA.

Nasze usługi to min.:

  • projektowanie i montaż wyposażenia serwerowni 
  • modernizacja i rozbudowa istniejącej infrastruktury serwerowni klienta
  • planowanie rozmieszczenia urządzeń i wyposażenia serwerowni pod kątem potrzeb klienta
  • projektowanie i doradztwo rozwiązań serwerowych i systemów storage w oparciu o produkty takich producentów jak: IBM, Dell, HP, NetApp, Fujitsu, EMC
  • integracja zarządzania infrastrukturą serwerową
  • instalacja i konfiguracja stanowisk użytkowników ( PC, notebooki, terminale).

W ofercie znajduje się pełna oferta akcesoriów do serwerów już wycofanych z produkcji firm HP : DL360, DL380, ML360 , IBM : x3250, x3550, x3650, x3500, Dell: PE R210, PE R220, PE R310, PE R320, PE R410, PE R420, PE R510, PE R520, PE R610, PE R620, PE R710, PE R720, takich jak : dyski twarde, pamięci, zasilacze, kontrolery RAID, oraz wiele innych.